Decembra mēneša atlēts – Artūrs

Decembra mēneša atlēts @uzuls 👏🔥🎉 Artūrs ir pēdējo mēnešu viens no labākajiem treniņu apmeklētajiem. Redzama vēlme pilnveidoties. Un noteikti redzams arī progress. 👍🏻💪🏻

\Audzis Saldū un pēc 30 pagājušiem gadiem esmu attapies Rīgā kā dizaina inženieris. Jau no bērna kājas esmu bijis aktīvs, tāpēc ir pamēģināts daudz un visvairāk no tā visa aizpilda skrituļslidošana skeitparkā un cīņas sporta veidi. Šobrīd esmu atradis savu aktīvo “miera” ostu – riteņbraukšana, gonkojot vai pazūdot uz pāris dienām Latvijā vai kādā cita valstī. Kā arī jauns sevis izaicināšanas veids – crossfits. 

🔹Kāds ir Tavs mīļākais vingrinājums un mīļākais ēdiens/”cheat meal”?

Varbūt mētāt stieni visādos veidos.. bet tāda mīļākā īsti nav, katrā vingrinājumā ir savs pluss. Nekad neatteikšos no itāļu virtuves. Cheat meals – pica, un tad to garoziņu pamērcēt olīveļļā ar balzamiko.

🔹 Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?

Izveidota treniņu rutīna kas tik ļoti bija nepieciešama. Vēlme ēst veselīgāk, tā sajūta kad ķermenis pilnveidojās, jūtos pašpārliecinātāks. Katrā ziņā ikdiena liekas kvalitatīvāka un ar nepacietību gaidu nākamo treniņu.

🔹Kāpēc izvēlies CrossFit treniņu metodiku un kāpēc tieši OZO?       

Vēlos palienāt spēku, veiklību, līdzsvaru, lokanību, ātrumu un izturību. Nodrošināties pret traumām, veicināt sirsniņas veselības stāvokli. Sacensties pašam ar sevi, varbūt pārspēt kādu no zāles ( uzturēt veselīgu konkurenci ) Brīnišķīgs veids kā pilnībā izkustināt ķermeni augstas intensitātes slodzē. Treniņi ir kvalitatīvi saplānoti un profesionāli treneri. OZO – Tuvāk mājām, tuvāk sirdij! 😃

🔹Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?Nobraukti 320km – 14h minoties naktī, minoties rītā. “Velorealitāte 2022” Nobraukti 800km – 4 dienās, savācot ziedojumus priekš cilvēkiem Ukrainā. Paldies draugiem! Mērķis startēt ultra distance bikepacking sacensībās. Varbūt arī piedalīties kādā crossfit sacensībā.

🔹Ko tu ieteiktu tiem, kuri nav izmēģinājuši crossfit treniņus?

No malas varbūt liekas ko viņi tur trako pie tā stieņa, bet patiesībā tas viss sagādā baigo gandarījumu. Ir jāpamnēģina uz savas ādas attiecīgi savām spējām.