Augusta mēneša atlēts – Agnese

Esmu dzimusi un augusi Rīgā, un ar īsiem pārtraukumiem dzīvoju te jau 38 gadus. Darbojos kino jomā, uz Kannu sarkanā paklāja jūtos kā mājās, bet ikdiena pārsvarā paiet pie datora. Brīvajā laikā fotografēju un apgūstu dažādas animācijas tehnikas. Patīk skriet un braukt ar šosejas riteni. Līdz šim lielākais izaicinājums sportā bija piedalīšanās “Stipro skrējienā”. Divreiz.

🔹Kāds ir Tavs mīļākais vingrinājums un mīļākais ”cheat meal”?

Mīļākie vingrinājumi ir visi, kas liek izkāpt no manas komforta zonas. Tātad – visi. Priecājos par katru iespēju pārspēt līdzšinējo sevi, kļūt stiprāka, veiklāka un izturīgāka. Mīļākais ēdiens ir krāsnī cepti dārzeņi un humoss, bet “cheat meal” – kanēļa smalkmaizītes un šokolādītes. 

🔹Cik ilgi trenējies OZO un kā iesāki pie mums trenēties?

Vasaras beigās sapratu, ka bērnu kopšanas “atvaļinājums” ir ieildzis, un man jāatrod labs iemesls, lai regulāri izietu no mājām bez bērniem. Nejauši pamanīju, ka OZO ir samērā tuvu, tāpēc vairs nekādu attaisnojumu.

🔹Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?

Esmu atklājusi, ka diennaktī ir vairāk stundu, nekā man šķita. Kādas 3-4 reizes nedēļā dodos uz OZO, bet joprojām varu paspēt izdarīt arī visu pārējo.

🔹Kāpēc izvēlies CrossFit un kāpēc tieši OZO?

Katrs treniņš ir (mazliet) izaicinājums, nākas darīt arī lietas, kas īsti nepadodas un ko “labprātīgi” pati nemaz nedarītu, un nekad nav garlaicīgi. Ļoti patīk OZO mājīgās telpas, draudzīgā atmosfēra un biedru atbalsts.

🔹Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums?

Lielākais panākums ir tas, ka saņēmos atnākt uz pirmo nodarbību. Galvenais mērķis – uzturēt labu fizisko formu un būt par piemēru savām meitām. Šī plāna ietvaros varētu arī beidzot iemācīties DU un vēl šo to, ko man bail ieraudzīt kādā no nākamajiem WODiem.

🔹Ko tu ieteiktu tiem, kuri nav izmēģinājuši crossfit treniņus?

Viegli nebūs, bet kāda jēga darīt to, kas neprasa nekādu piepūli? Man skolas laikā sporta stundas ļoooti nepatika (izņemizņemot basketbolu), bet uz OZO es nāku brīvprātīgi:)

🔹Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu par sevi?

Gribētu noskriet maratonu, uzfilmēt filmu, un vecumdienās dzīvot Latgales laukos.