Augusta mēneša atlēts – Bruno

Esmu 34 gadus jauns. Bērnību pavadīju Jūrmalas jautrākajā daļā Kauguros.Profesionālas gaitas saistītas ar banku un Fintech industriju.Aktīvs un kustīgs dzīvesveids man ir ļoti svarīgs, jo tas palīdz uzlādēt baterijas ikdienas skrējienam.  No daudziem pamēģinātajiem sportiem esmu palicis pie pludmales volejbola kā hobija, un nu jau CF kā ikdienas sastāvdaļas.

🔹Kāds ir Tavs mīļākais vingrinājums un mīļākais ēdiens/”cheat meal”?
Mīļākais vingrinājums – back squats un deadlifts. Mīļākais ēdiens – gaļa un jūras veltes, un jo vairāk, jo labāk. Mīļākais ”cheat meal” – Laimas “Maigums” ar upeņu balzamu. 

🔹Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties?

Pirmo reizi atnācu uz OZO novembrī, bet aktīvi trenējos no šī gada marta. Meklēju iespēju pamēģināt CF un OZO bija pirmie, kuri atsaucās un uzaicināja uz izmēģinājuma treniņu.

🔹Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?

Esmu kļuvis “jaunāks” 😊 – labāk jūtos, man ir daudz vairāk enerģijas un arī veselība ir uzlabojusies.

🔹Kāpēc izvēlies CrossFit treniņu metodiku un kāpēc tieši OZO?

Es esmu no tiem, kuriem pie sāniem vajag vagaru, kurš dzen uz priekšu. Tieši tāpēc CF nodarbības ar treneri un veselīgu konkurenci starp treniņa biedriem ir perfekta kombinācija.  Ozo man ļoti patīk koncepts ar mazu zāli un maz cilvēkiem grupās.

🔹Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?

Lielākais panākums ir CF padarīšana par manu ikdienas rutīnas neatņemamu sastāvdaļu. Mērķis varētu būt kļūt vēl jaunākam, spēcīgākām, ātrākām un veselīgākam.

🔹Ko tu ieteiktu tiem, kuri nav izmēģinājuši crossfit treniņus, jo domā, ka tas būtu par grūtu vai nespētu izpildīt dotos vingrinājumus ?

Tas pilnīgi noteikti ir grūti. Teiksim tā, nekad treniņos nav bijis viegli, bet īstā dzīve jau sākas aiz komforta zonas robežas, vai ne tā!? Tāpēc ir jāatnāk un jāpamēģina. Svaru, intensitāti un pašu vingrojumu var pielāgot ikvienam, galvenais ir vēlme kustēties.