Jūnija Mēneša Atlēte – Annija

Mani sauc Annija Zāģere un man ir 24 gadi. Uzaugu Kurzemes pusē, mazā, bet skaistā pilsētā- Aizputē🥰Strādāju PPII par pedagogu. Es ikdienā vienmēr esmu kustībā. Ja es neskrienu, tad noteikti esmu Ozo zālē.

Ozo es trenējos no 18. apriļa. Par Ozo uzzināju no Elīnas. Es nebiju pārliecināta par sevi, bet aizejot un pamēģinot- uzreiz sapratu, esmu pareizā vietà. Treniņš perfekts, visi draudzīgi, treneri sagaida ar smaidu un pielāgo vingrinājumus katra vajadzībām. Biju sajūsmā un nevarēju sagaidīt nàkamo treniņu. 

Man patīk visi vingrinājumi, kur netiek izmantots stienis😅 Bet noteikti ar laiku Power Cleans, Deadlifts utt. arī būs pie top vingrinājumiem.

Lai cik dīvaini izklausās, bet mans mīļākais ēdiens ir gurķi ar tomātiem, tos varētu ēst visu dienu.Iegūta viennozīmigi disciplīna. Noteikti pēc katra treniņa esmu stiprāka. Man skriešanas rezultàti uzlabojās, pateicoties Ozo treniņiem💪🏻 Katra uzvara liek man nepadoties un turpināt vēl biežàk apmeklēt treniņus.

Patīk, ka treniņa process ir daudzveidīgs. Nav tikai svarcelšanas treniņi, bet gan arī fitness. Ieejot Ozo telpās, jūtos kà savās mājās. Man svarīgi, lai esmu laimīga🥰

Lielākais panākums noteikti vēl nav sasniegts. Mērķis-Pull ups bez gumijas.

Es ieteiktu atnàkt un izmèģinàt CF treniņus, jo kamēr neizmèģina nevar teikt:”tas nav priekš manis”.

Es gribētu pamēģinàt noskriet ultra trail skrējienu àrpus Latvijas, redzēt un izbaudīt katru kalnu.

Es pret sevi esmu stingra. Bet tas atmaksājās sacensībās.