Maija mēneša atlēte – Aija

Mūsu maija atlēte @aijaambrasa!
Lieliski rezultāti un darbs treniņos 💪🏻.

Mani sauc Aija Ambrasa. Esmu piedzimusi un uzaugusi Rīgā. Bērnībā trenējos peldēšanā, esmu piedalījusies MTB sacensībās un pat triatlonos. 2008. gadā pirmo reizi pamēģināju kaitbordu un tas mani aizrāva tik ļoti, ka sāku ar to nodarboties profesionāli, lielākais panākums ir divkārtēja uzvara Red Bull Ragnarok sacensībās, kas pulcē 350 dalībniekus no visas pasaules.
Esmu izveidojusi pašlaik vienīgo sertificēto kaitborda skolu Latvijā @veja.kitesurfschool ar bāzes vietu Engurē @veja_engure, kur var ne tikai iemācīties kaitot, bet arī aktīvi atpūsties uz SUP, velo, vai spēlējot pludmales tenisu, Engurē var nobaudīt arī ļoti gardus smoothie Bowl. Kaitborda apmācības notiek gan Latvijā, gan arī organizēju nometnes uz vējainām vietām visā pasaulē.

🔹Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties?

Regulāri trenējos kopš februāra beigām, COVID laikā biju palaidusies un zaudējusi savu sportisko formu. Vienu dienu sapratu, ka tā vairs nevaru turpināt, un ir jāatrod sporta zāle tuvu mājām, lai man nebūtu atrunu, un es tiešām atsāktu trenēties. Draudzene @laura_graudina ieminējās par OZO FUNCTIONAL FITNESS 🇱🇻], aizgāju, pamēģināju, sapratu, ka jāturpina.

🔹Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?
Kopš Janvāra esmu atguvusi savu pirms Covid formu. Jūtos lieliski. Nodarbības OZO FUNCTIONAL FITNESS 🇱🇻] ir kļuvušas par manu ikdienas rituālu. Un esmu sev apsolījusi sevi uzturēt formā un nekad atkal nepalaisties 😉

🔹Kāpēc izvēlies CrossFit treniņu metodiku un kāpēc tieši OZO?

Par CrossFit treniņiem vienmēr esmu bijusi ļoti skeptiska, likās, ka būs jācilā lieli svari utt, taču tā nav. Izvēlējos OZO, jo tas ir tuvu mājām, man patīk, ka treniņu grupas ir nelielas, vingrinājumus var pielāgot katra spējām, un atmosfēra treniņos ir lieliska.

🔹Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?

Pašlaik lielākais panākums ir, ka man ir izdevies savienot savu nodarbošanos ar treniņiem, lieliskie rezultāti uztura challenge, un protams nominācija Mēneša Atlēte ☺ Tiešām paldies!
Nākamais mērķis – noteikti turpināt, gribu iemācīties DU

#teamozo