Pirms & Pēc – Kaspars

Kaspara pārmaiņas! 😎 #beforeandafter #getfitwithozo

🔹Kāds bija tavs iemesls, lai sāktu trenēties?Vēlme uzlabot ikdienas kvalitāti, fizisko sagatavotību. Ja ēdiens var palīdzēt nomest svaru, tad sports ir tas, kas palīdzēs iegūt vislabākās ķermeņa formas. Tas nepieciešams arī pašapziņai un labam garastāvoklim. Sevi ir jāsaved formā, lai sev patiktu.

🔹Kādas fiziskās, vizuālās un ikdienas pašsajūtas pārmaiņas esi ieguvis kopš sāki trenēties OZO?Vizuālās pārmaiņas, ko ātri vien pamanīju, aktīvi apmeklējot treniņus. Zaudēti 12 kg Noteikti jāpiemin gandarījuma izjūtu, kad katru dienu pārspēj sevi. Labāka miega kvalitāte un produktīvāka ikdiena.

🔹Kas bija lielākais faktors/iemesls tavām pārmaiņām?
Galvenais faktori viennozīmīgi ir regulāra treniņu apmeklēšana un cītīga treniņu programmas pildīšana – rezultāti praktiski bija garantēti.

🔹Kas Tevi aizrauj un liek pieturēties pie CrossFit / Funkcionālā fitnesa treniņiem?
Pārdomātas treniņu programmas, aktīvi un ne pārāk gari treniņi.. Kas paredz visaptverošu fizisko spēju attīstīšanu, pateicoties lielajai vingrinājumu daudzveidībai, nerada rutīnas sajūtu.

➖➖➖
🌞 Iegūsti rezultātus arī TU, vasara te pat vien ir!
✅ Piesakies rakstot privātu ziņu vai spied “Sing-Up” mūsu lapā. Pirmais treniņš BEZMAKSAS!
👌🏻 Treniņus pielāgojam katra vēlmēm un spējām. Ja treniņu procesā nevēlies darboties ar svara stieņiem, tad speciāli tam ir iespēja izvēlēties Fitness treniņa programmu.