OZO Fitness aprīļa atlēts – Artūrs

Intervija ar OZO Fitness aprīļa mēneša atlētu! 🏅🏆

Mani sauc Artūrs Paļums. Esmu dzimis Vidzemes pilsētā Limbažos pirms 33 gadiem. Gadā sākumā metu sev jaunu izaicinājumu profesionālajā karjerā un uzsāku gaitas nekustamo īpašumu nozarē. Bērnībā un pamatskolas vecumā dejoju tautas dejas, sporta dejas, spēlēju basketbolu un nodarbojos ar vieglatlētiku. Pa īstam sirdi gan nozaga futbols. Vasaras periodā izmantoju iespēju braukt ar MTB pa meža takām un šad tad pabrist pa upi pret straumi cerībā noķert lielo lomu!

🔹Kāds ir Tavs mīļākais vingrinājums un mīļākais ēdiens/”cheat meal”?
Katrā vingrinājumā ir kaut kas īpašs un grūti nošķirt vienu favorītu. Es varu pateikt, ka man ir zināmas antipātijas pret wallballs! 😃 Cheat meal – tas būs peanut butter sandwiches.

🔹Cik ilgi trenējies OZO Fitness un kā iesāki pie mums trenēties?
Pēc divu gadu pārtraukuma futbola traumas dēļ, šobrīd aktīvi esmu aizsācis otro mēnesi. Cik ilgi nācu pirms tam, atmiņa vairs neļauj atcerēties.

🔹Kā OZO Fitness ir mainījis tavu ikdienu?
OZO apmeklēšana ļauj rast papildu enerģiju ikdienas steigai kā arī sniedz papildu gandarījumu par padarīto.

🔹Kāpēc izvēlies CrossFit treniņu metodiku un kāpēc tieši OZO?
CrossFit treniņu dažādība kā arī dinamika un intensitāte. Pēc katra Woda Tevi pārņem laimes sajūta. Kāpēc OZO? Viennozīmīgi treneru personāls un atmosfēra, ko viņi rada saviem “audzēkņiem”! 😊 Ieejot pa metāla durvīm ir sajūta, ka esi atnācis uz savu komūnu.

🔹Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?

Lielākais panākums tad noteikti ir tikko kā saņemtā atzinība par “Athlete of the Month”. Mērķis – two in a row! 😊 Bet, ja godīgi, tad šobrīd aktīvi strādāju pie DU un PullUp tehnikas, ko gribas pilnveidot, lai atvieglotu attiecīgo Wod izpildi.

🔹Ko tu ieteiktu tiem, kuri nav izmēģinājuši crossfit treniņus, jo domā, ka tas būtu par grūtu vai nespētu izpildīt dotos vingrinājumus?
Ja tiešām ir interese par šo sporta veidu vai meklē kā padarīt savu ikdienu aktīvāku, iesaku atnākt, pamēģināt un ļauties. Kas attiecas uz vingrinājumiem un to sarežģītības pakāpi, tad lieliskie treneri pielāgos tos atbilstoši tā brīža sportiskajai sagatavotībai. Galvenais ir atnākt!

🔹Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu par sevi?
Dažreiz veiksmei mēdzu uzvilkt dažādu krāsu zeķu pāri. Life’s too short to wear matching socks! 😃