OZO Fitness marta atlēte – Zanda

Prieks paziņot OZO marta mēneša atlēti – Zanda Āboliņa Apsveicam! 🔥 #teamozo #athleteofthemonth

Čau, esmu Zanda, man ir 30 gadi. Nāku no Madonas puses, tāpec dažreiz jūk platais un šaurais “e”. Strādāju par UX/UI dizaineri (taisu web lapu un aplikāciju dizainu).
Sports – esmu izmēģinājusi dažādas aktivitātes – klasisko un karsto jogu, bodyart, trenažieru zāli, kikboksu, fitnesa nodarbības, skriešanu u.c. Mana lielākā interese ārpus darba un sporta zāles ir mans aktīvais trīsgadnieks. Šad un tad mēģinu izlasīt kādu grāmatu. Man vislabāk patīk roweris – tā kārtīgi, lai var just 💪😁 Patīk arī stieni cilāt. Bet ļoooooti nepatīk velotrenažieris, pēc tā esmu mirusi. Mīļākais ēdiens – gaļa visos izpildījumos. Par veģetārieti laikam tuvākajā laikā nekļūšu.

Uz OZO sāku nākt 2021.gada augustā. Pirms tam nedaudz biju iesākusi spēka treniņus citā vietā pie privātā trenera. Tomēr lokācija un vienošanās par laikiem nebija ērta, tad nu meklēju citas iespējas. Paziņa ieteica OZO, kas veiksmīgi arī sakrita, jo atrodas netālu no mana darba, tad nu tagad varu forši apvienot, no rītiem pirms darba izskriet caur sporta zāli. OZO ir ieviesis patīkamu rutīnu ikdienā. Šobrīd ir jau tāda sajūta, ja izkrīt treniņš, tad liekas, ka tā diena nav bijusi pilnvērtīga. Gribas kaut kā kompensēt. Tad nu mēdzu šad tad uzskriet, lai sirdsapziņa nemoka.

Man patīk tas, ka nav garlaicīgi – katra nodarbība ir atšķirīga ar saviem izaicinājumiem. Patīk tas, ka tās ir grupu nodarbības, nevis eju individuāli. Mani kā ekstravertu noteikti iedvesmo citi cilvēki darīt vairāk un labāk. Patīk arī tas, ka OZO ir neliels klubs ar personīgu pieeju un tādu community sajūtu. Visi liekas tādi savējie.

Šobrīd laikam lielākais panākums iekš OZO ir deadlift 55kg. Mērķis tuvākai nākotnei uztaisīt pullup bez kastes un gumijām 😅

Ko tu ieteiktu tiem, kuri nav izmēģinājuši CrossFit treniņus, jo domā, ka tas būtu par grūtu vai nespētu izpildīt dotos vingrinājumus?
Ieteiktu vienkārši spert pirmo soli. Un kur gan to darīt, ja ne šādā klubā ar personīgu pieeju, kur pastāstīs, pamācīs un arī 50x atgādinās kas ir katrs vingrinājums (jā, man ir lielas problēmas tos nosaukumus atcerēties 🙈)

Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi?
Esmu neliels hustlers, respektīvi, paralēli darbam vienmēr bīdu visādas citas lietas, piemēram, esmu tirgojusi ķiplokus, kādu laiku izīrējusi istabu Airbnb viesiem, uztaisījusi internetveikalu, lai tirgotos ar šo un to. Tā ka, ja ir kāda ģeniāla biznesa ideja, esmu gatava mesties tajā iekšā 🤓😅
Ā un man ir drons, kurš arvien mazāk tiek kustināts. Varbūt kāds grib iegādāties (DJI Phantom 4)? 😁