Jūnija mēneša atlēte – Elīna

Vārds: Elīna
Vecums: 27
Pilsēta kurā uzaugi: Rīga
Nodarbošanās/darbs: fizioterapeite
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: Grūti tādu vienu izvēlēties, bet, tā kā dotajā brīdī esmu ļoooti noilgojusies pēc thrusterīšiem (grūti pašai noticēt, ka pēc tiem var sailgoties) un pievilkšanās, tad būtu forši pieveikt FRAN.
Mīļākais vingrinājums: Protams, viss, kas “beidzot sanāk” – HSPU, T2B, bet vienmēr nemainīgi Wall Balls
Mīļākais ēdiens/”cheat meal”: Margaritiņas pica uz tādas plānas, kraukšķīgas mīklas. Pilnīgi, rakstot vien, sagribējās.

Sporta vēsture:

Tādas pieklājīgas sportošanas vēsture ar OZO S&C arī man sākās, tas bija laikam 2015. gads.

Hobiji/intereses ārpus zāles:

Vispār zāle ir mans galvenais hobijs, bet, ja vajag padarīt ko citu kādreiz, tad patīk pasupot, peldēt, pasauļoties.

Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties?

Kopš 2015. gada, mani pierunāja atnākt pamēģināt meitenes, kas bija dikti lielā sajūsmā par šejienes treniņiem, tad nu es pamēģināju. Ir, protams, bijuši gan traumatiska rakstura, gan ar savu atrašanās vietu saistīti pārtraukumi, bet es vienmēr atgriezos, te man kā mājās. ❤️

Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?

Šis ir labs jautājums, jo es šobrīd nemaz savu ikdienu bez OZO S&C nevaru iedomāties. Lai arī būtu tīri loģiski mazliet piebremēzt šajā dzīves momentā, es vienkārši negribu zināt, kur tās bremzes ir, jo tāda ikdiena mani uzlādē un uzpilda ar enerģiju un prieku.

 Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?

Tātad- es dikti lepojos ar to momentu, kurā man “aizgāja”, kā taisīt T2B, tas man nesanāca tik ilgi, ka jau riebās pat domāt, un tad pēkšņi pāris mēnešus pēc pirmā bērna piedzimšanas klikšķis smadzenēs un aiziet.
Bet tas, ko vēlos sasniegt, ir Muscle Ups, uz tiem es vēl pagaidām skatos tikai kā uz kaut ko tālu un abstraktu.

 Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C?

Viss- atmosfēra, iespēja izkāpt no komforta zonas, cilvēki, cīņa par savu iespēju robežu paplašināšanu, iespēja izlādēties un uzlādēties reizē.

 Vai tev ir kāds ieteikums tiem, kas vēlētos pievienoties OZO S&C, bet to vēl nav izdarījuši?

Izdariet! Man arī kādreiz likās, ka nekad mūžā stieni necilāšu, tagad nopērku botiņas ar domu, ka piestāvēs tam zāles stienim, kas 15 kg un rozā krāsā.

Ekstra jautājums tieši tev  – Tākā sporto jau otro reizi būdama stāvoklī, ko citām sievietēm varētu ieteikt no savas pieredzes?

Pirmkārt, es noteikti neiesaku sekot manam piemēram. Es ļoti daudz strādāju papildus ar dziļo muskulatūru, iegurņa pamatni, elpošanu, ieklausos, ko varu, kas jādara citādāk utt. (šeit paldies manai profesijas izvēlei). Grūtniecība ir tāda pavisam jauna sevis izprašanas platforma, ir ļoti jāseko līdzi iekšējām sajūtām un, protams, arī ārsta ieteikumiem. Bet, ja fiziskas aktivitātes ir bijušas dzīves sastāvdaļa līdz grūtniecībai, tad turpināt vieglākā formātā noteikti būtu pilnīgi normāla un loģiska ideja, kas ļautu justies labi.

Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi?

Mans nākotnes sapnis ir iemācīties ātru un loģisku paralēlo parkošanos. (Bet savai aizstāvībai- man tiesības ir neilgi).

 Kas ir pēdējais, ko esi meklējis Google Search (screen shot)?

Jējj! Nav nekāda stulbība, paveicās, ka māsa gribēja noskaidrot, cik daudz vēl drīkst ieraudzīt savā pulsometrā līdz vairs nedrīkst.

 

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI

OZO S&C biedru “Pirms & Pēc” rezultāti