Pirms & Pēc – Viktors

Ar ko nodarbojies ikdienā?
Esmu pilna laika programmētājs

Kāds bija tavs iemesls lai sāktu trenēties?
Vēlējos izkustēties pēc darba dienas, plus fiziskas  pārvērtības. Šo to jau darījis esmu visu laiku, tieši OZO ieteica kolēģis, ka vienkārši jāiet un jāpamēģina.

Pastāsti par savām līdz šim piedzīvotajām pārmaiņām.
Atceroties pašu sākumu un to, kā ir šobrīd, esmu pavisam cits cilvēks. Zaudēti 10 liekie kilogrami, kā arī palielinājusies muskuļu masa. Visvairāk pārmaiņas jūtamas fiziski, esmu audzis pamatīgi. Ļoti daudzi vingrinājumi ir padevušies, kurus vēlējos, lai tie sanāktu, piemēram striktie pull-up, DU.

Kopš pārmaiņām, kas ir uzlabojusies Tavā pašsajūtā? Kas pamainījies tavā ikdienā un kāda tā tagad izskatās salīdzinot ar to kā bija?
Ikdiena vairs nav iedomājama bez OZO apmeklēšanas. Nodarbības arī palīdz laicīgi beigt darbu, tātad arī organizē, savā veidā. Jau no domas vien, ka būs nodarbība, ap sirdi paliek tā silti.

Kas bija lielākais faktors/iemesls tavām pārmaiņām? 
Pārmaiņas lielākoties veicināja uzturs (nu daudz vairāk piedomāju ko un cik), plus regulārie apmeklējumi. Ļoti daudz paveic arī pozitīvā emocionālā gaisotne.

Ko tu ieteiktu tiem, kuri nav izmēģinājuši crossfit treniņus, jo domā, ka tas būtu par grūtu?
Tieši šis bija viens no iemesliem, kāpēc sākumā šaubījos. Bet, lieliskā treneru attieksme – vingrinājumu/ svaru piemeklēšana atbilstoši spējām, uzmanīšana, ieteikumi, ko var darīt, lai uzlabotu tehniku, kolēģu atbalsts – tas viss ir veicinājis ne vienu vien amatieri kļūt par atlētu. Ir jāatnāk un jāmēģina, un jāiemīl.