OZO S&C Biedru rezultāti

Kristiāna:
“Sākumā man bija šoks, ka samērā daudz jāēd, domāju kā kaut ko dabūšu nost, bet viss lieliski strādā, esmu visu laiku paēdusi, garšīgi, neliedzot savas atkarības ēdienā, visu varu. Jānis ļoti labi māca kā būvēt ēdienienreizes, lai nav morāli sevi jāgrauj un jāierobežo, jo man ēdiens ir liela bauda  Ēnerģija ir super, neesmu nogurusi,guļu labi 7-8h, izturība viennozīmīgi palielinājusies, to jūtu treniņos, ka daudz ko varu uztaisīt līdz galam neapstājoties un neaizelšoties, plus, katru dienu gandrīz nesu riteni lejā un augšā no 4 stāva, tas pat neliekās vairs grūti. Spēks noteikti nācis klāt.” 

Jānis:
“Pie vizuālajām pārmaiņām: Kopumā ir uzlabojies muskuļu reljefs, piemēram, pleci ir palikuši platāki, izteiktāki. Rokas arī palikušas muskuļotākas, lielākas (lielāki bicīši 💪🏻);
Spēks/ Izturība: Pēdējos mēnešos ir gāzti daudzi svaru, kā arī WODu personīgie rekordi, turklāt pēdējā laikā WODus cenšos pildīt tikai Rx versijā, kas vēl pirms ½ gada likās nereāli.
Enerģija: Pēc Trenera J. Ozoliņa ieteikumiem ēst vairāk – ēdu vairāk. Rezultātā ir pieaugusi muskuļu masa un kritusies tauku masa. Par enerģijas trūkumu sūdzēties nevaru 💪🏻

Eva:
“Esmu apmierināta ar savu izskatu un enerģijas līmeni, ikdienā sekoju, ko un cik daudz ēdu. Esmu piesardzīgāka ar saldumiem un alkoholu.”