Pirms & Pēc (Nutrition Challenge)

Valters:
“Ieguvu – spēja novērtēt aukstu aliņu 😂. Iktdienā piedomāt pie uzņemtā uztura daudzumu. 
Confucius said “We all feel pain at the end of the day so go hard at the gym or go home”. 

Laila:
“Jāatzīst, ka sākumā par Nutrition Challenge biju diezgan skeptiska, jo, pirmkārt, domāju, ka ēdu diezgan pareizi, otrkārt, ieraugot pārtikas apjomu, kas izaicinājuma laikā katru dienu jāapēd, likās – come on! – tas ir vismaz divreiz vairāk nekā ēdu ikdienā. Bet spēks, izrādās, ir proporcijās (un brokoļos  ). Bažas, ka šādai gatavošanai trīs reizes dienā man nebūs laika, izrādījās muļķības – ja nekam dzīvē nav laika, ledusskapī vienmēr ir vieta arī saldētiem dārzeņiem – easy peasy. Tagad ‘kastītes’ sagatavošana nākamajai dienai man jau ir ieradums un neaizņem vairāk par 20 minūtēm. Un ieteikums no pieredzes – ik pa laikam atļaut sev kādu cheat meal vai neveselīgāku našķi pēc garas dienas un kārtīga treniņa, lai veselīgs uzturs neliktos kā sods ar termiņu, kas jāizcieš  Paldies OZO NC dalībniekiem par iedrošināšanu un motivēšanu, kā arī mājiniekiem par atbalstu un to, ka gatavi arī brokastīs ēst Briseles kāpostus. ” 

Jānis:
“Sākums šim izaicinājumam nebija viegls. Es vienmēr esmu ēdis daudz un bieži 🙂 . Saskaņā ar nosacījumiem, manam svaram pienācās 4 ēdienreizes. Tas man arī bija visgrūtākais, likās, ka pietiek ar trim. Bet, noteikumi ir noteikumi. Vienmēr likās, ka diēta ir mazāk ēst, bet nekā! Ēst vajag tik, cik vajag, + fiziskā slodze un viss saliekas pa plauktiem.
Pirmais, ko jutu, ka bikses paliek lielas un josta vairs nepilda savu funkciju. Viduklis bija samazinājies par diviem jostas caurumiem, uzlabojās miegs.”