Jūlija mēneša atlēts – Laura

Vārds:  Laura
Vecums: 35
Pilsēta kurā uzaugi: Sigulda
Nodarbošanās/darbs: šobrīd „pilna laika mamma”
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: kāršu “WOD”
Mīļākais vingrinājums: vingrinājumi ar svaru stieni 

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI
Mīļākais ēdiens/”cheat meal”: Šokolāde, tikai ne melnā

Sporta vēsture: Skolas laikā vieglatlētika, volejbols, pludmales volejbols, vēlāk riteņbraukšana un skriešana.

Hobiji/intereses ārpus zāles: Gaidu rudeni, lai sekotu līdzi jaunajai NBA sezonai, un ziemu, lai varētu braukt slēpot uz kalniem.

Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties?
Sāku uzreiz ar OZO nometni 2018.gada jūlijā, taču intensīvus treniņus nācās pārtraukt jau pāris mēnešus vēlāk. Nu esmu laimīgi atgriezusies un nedomāju apstāties. 

Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?
Man OZO treniņi ir divi vienā – veselīga slodze ķermenim un atpūta galvai un nerviem. Tas liek mobilizēties, piešķir saturu dienai, sniedz vairāk enerģijas.

Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?
Lielākais panākums līdz šim noteikti ir noskriets pusmaratons. Šobrīd ceru uztrenēt pievilkšanos, vēlāk – iemācīties double unders un hand stand. Pagaidām esmu ļoti priecīga arī par pirmajiem pieticīgajiem assisted pull ups.

Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C?
Patīk jautrā atmosfēra un apkārt valdošais veselīgais sacensību gars, kas iedrošina un lieliski motivē strādāt centīgāk. Nevar noliegt, ka fakts, ka zāle atrodas 2 minūšu attālumā no dzīvesvietas, arī spēlē lielu lomu.

Vai tev ir kāds ieteikums tiem, kas vēlētos pievienoties OZO S&C, bet to vēl nav izdarījuši?  Esmu pamanījusi, ka daudzi joprojām uzskata, ka CrossFit ir kaut kas šausmīgi sarežģīts un paredzēts tikai pieredzējušiem atlētiem. Tā nebūt nav – slodzi var pielāgot jebkuras fiziskās sagatavotības līmenim. OZO treneri ļoti atbildīgi pieiet treniņu procesam, individuāli uzraugot vingrinājumu izpildes kvalitāti, tā kā rezultāti ir tikai laika un paša uzcītības jautājums.

Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi?  
Patīk tehno, erudīcijas spēles. Lamājos kā jūrnieks. Ik pa laikam tēloju „personal shopper”, palīdzot draugiem un paziņām, kuriem šausmīgi nepatīk iepirkties.

Vai vari pastāstīt par to, kā ir atsākt trenēties pēc grūtniecības?
Godīgi sakot, sākotnēji šaubījos, vai Crossfit nodarbības būs piemērotas tik drīz pēc bērniņa dzimšanas, bet, kā jau minēju iepriekš, slodze un vingrinājumi ir pielāgojami katram individuāli. Galvenais – ieklausīties savās sajūtās un uzticēties treneru pieredzei un profesionalitātei.

Kas ir pēdējais, ko esi meklējis Google Search ?

Kādi ir tavi visbiežāk izmantotie “emoji” ? 

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI