Pieteikšanās

Pieteikties Nodarbībai

Prieks redzēt, ka esi izvēlējies pievienoties OZO komūnai!
Mūsu biedriem piedāvājam daudzveidīgus un efektīvus treniņus, kas palīdzēs Tev sasniegt Tavus vēlamos mērķus. Nodarbības ir ļoti daudzveidīgas, kas ļauj treniņus pielāgot jebkuram (iesācējam, sportistam, sievietei, vīrietim, jauniešiem utt.). Vienas grupas ietvaros visi biedri, atbilstoši savām spējām, darbojas kopīgi.
Nodarbības ilgst 1h – 1h15min grupās līdz 10 vai 12 cilvēkiem. Grupas netiek iedalītas ne pēc vecuma, ne dzimuma, ne fiziskās sagatavotības līmeņa.

Lai kļūtu par OZO biedru, jāsāk ar “CF INTRO” vai “Fitness INTRO” cikla apmeklēšanu, kas sastāv no četrām nodarbībām (CF INTRO) un divām nodarbībām (Fitness INTRO). Pirmā nodarbība ir iepazīšanās nodarbība, kas ir BEZMAKSAS! “Intro” cikla laikā Tu tiksi iepazīstināts ar mūsu treniņu metodiku, kā arī apgūsi sarežģītāko elementu tehnisko izpildījumu attiecīgajam “Intro” ciklam. Pabeidzot kādu no  “Intro” cikliem, Tu varēsi piedalīties regulārajās „CF WOD” vai Fitness WOD nodarbībās. *WOD – (Workout Of the Day)

“Intro ” nodarbību norises laikus var uzzināt sadaļā “Kalendārs”.
Gadījumā, ja nodarbību laiki Tev ir neparocīgi, vai vēlies šo ciklu iziet ātrāk, piedāvājam iespēju vienoties par individuālu apmācību veikšanu.

 

INTRO cikls:

  • Pirmais solis ir bezmaksas „Intro” nodarbības apmeklēšana, šajā nodarbībā Tu tiksi iepazīstināts ar CF un mūsu treniņu norisi. Nodarbība domāta tiem, kam nav bijusi iepriekšēja CF vai Olimpiskās svarcelšanas pieredze. Pieteikties uz šo nodarbību var, spiežot zemāk uz “Pieteikties nodarbībai” vai sazinoties ar mums sadaļā „Kontakti”.
  • Ja mūsu treniņu metodika „Intro” nodarbībā Tevi aizrāva, tad nākamais solis ir apmācību nodarbību apmeklēšana: CF WOD – 3 nodarbības: “On Ramp 1”, “On Ramp 2”, “On Ramp 3” vai Fitness WOD – 1 nodarbība: “On-Ramp 1”. Šajās nodarbībās tiek apmācīts sarežģītāko elementu tehniskais izpildījums attiecīgajam “Intro” ciklam. Nodarbību apmeklējums ir OBLIGĀTS!
  • Ja esi ar iepriekšēju CF vai „Olimpiskās Svarcelšanas” pieredzi, klasiskos „WOD” vari apmeklēt bez iepriekš minēto punktu veikšanas, izmantojot „Drop In” iespēju. Pieteikties var, spiežot zemāk uz “Pieteikties nodarbībai” vai sazinoties ar mums sadaļā „Kontakti
  • „Open Gym” apmeklēšanai iepriekš minētie soļi nav nepieciešami un to apmeklēt var jebkurš. „Open Gym” laikā var aizvadīt individuālos treniņus, izmantojot visu zālē pieejamo inventāru.

Pieteikties Nodarbībai