Iepazīsti OZO Fitness biedrus – Kārlis

Kāds ir Tavs kāpēc… kāpēc izvēlies ikdienā būt aktīvs?
Es ikdienā sportoju, lai tiktu vaļā no ikdienas stresa, stiprinātu imunitāti, uzlabotu fizisko formu un uzņemtu visus pārējos bonusus, ko sniedz sports!

Kāpēc izvēlies CrossFit treniņu metodiku?
Crossfits ir spējīgs ļoti īsā laikā (1h) ietilpināt kvalitatīvu un jaudīgu treniņu ar iesildīšanos un atsildīšanos.

Kopš esi sācis nākt uz OZO S&C, vai ir jūtams progress (kas tieši) un kā sportot uzsaķšana ir ietekmējusi tavu ikdienu?
OZO eju vien divus mēnešus, bet viennozīmīgi jūtos daudz enerğiskāks ikdienā. Pēc kārtīga treniņa miegs arī saldāks 🙂 Es esmu arī progresējis gymnastics – ar treneru ieteikumiem iemācījos staigāt uz rokām.

Kas Tev visvairāk patīk treniņu procesā, un kāda veida treniņi vai kustības patīk vairāk un kādi treniņi vai kustības ne tik ļoti?
Man patīk, ka treniņi tiek miksēti tā, lai nedēļas laikā (neejot katru dienu) sanāktu viss nepieciešamais – cardio, weightliftings un gymnastics.
Lieliski arī, ka sporta zālē notiek katru treniņu sacensības pašam pret sevi, jo rezultātus pēc treniņa ir iespējams piefiksēt un salīdzināt ar iepriekšējiem sniegumiem!

Ko tu teiktu tiem, kuri vēlas, bet vēl nav izmēģinājuši Funkcionālo Fitnesu, jo uzskata, ka tas būtu par grūtu? Kādas ir tavas domas par mītu, kurš iegājies sabiedrībā, ka CF ir, kas kosmisks un to spēj tikai pieredzējuši sportisti.
Noteikti iesaku spert pirmo soli un atnākt uz vismaz vienu treniņu! Ticu, ka āķis būs lūpā un ka tas nebūs pirmais un pēdējais treniņš!
Crossfits ir ļoti pielāgojams un nav jābūt pieredzējušam atlētam, lai sāktu. Vingrinājumiem vienmēr ir vieglākas alternatīvas un liela daļa uzdevumu ir ar ķermeņa masu.

 

Vai Tev ir kāds ieradums, bez kā nevari iztikt ikdienā?
Jā, tā noteikti būtu grāmatas lasīšana pirms gulētiešanas.