Oktobra Mēneša Atlēts – Diāna

Vārds: Diāna
Vecums: 29
Pilsēta kurā uzaugi: Mērsrags, Talsi
Nodarbošanās/darbs: HR
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: Cindy (kādu dienu, kad varēšu to pienācīgi izpildīt 😀 Mīļākais vingrinājums: C&J
Mīļākais ēdiens/”cheat meal”: Suši un Cielaviņa 😀
Sporta vēsture: Funkionālie treniņi pēdējo 1,5 gadu ar neregulāriem pārtraukumiem un ik pa laikam esmu apmeklējusi grupu nodarbības sporta klubā.
Hobiji/intereses ārpus zāles:  Iekštelpās- Salsa LA, Bachata Sensual, Urban Kiz. Svaigā gaisā- braukšana ar riteni, pārgājieni, (ap)maldīšanās mežos un kalnos un bezmērķīga, bohēmiska klīšana gar jūras krastiem.

Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties?

OZO trenējos 2 mēnešus. Meklēju boxu, kurš sekotu CF konceptam. Sakontaktēju OZO, ierados, pamēģināju un paliku. Nenožēloju 😊

Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?

Man ir izveidojusies veselīga rutīna. Spēju labāk saplānot savu enerģiju un fokusu. Miegs ir kvalitatīvāks, produktivitāte- lielāka, prāts- skaidrāks un noskaņojums- labāks.  Šajā īsajā laikā OZO esmu satikusi cilvēkus, kas mani ir iedvesmojuši (pat varbūt paši to nemaz neapzinoties)  un kuru spēks, gudrība, lieliskā attieksme un zināšanas pavada mani ikdienas gaitās. Ir parādījušās jaunas lietas, kuras novērtēt un neņemt for granted.

Kāpēc izvēlies CrossFit treniņu metodiku un kāpēc tieši OZO 😊 ?

Crossfit ir kā lielisks kokteilis, no kura var apreibt, un kurš izraisa milzīgu atkarību. Tajā ir ietvertas vairākas sporta disciplīnas, kas ļauj man pārbaudīt savas robežas. Un kāpēc OZO? Lieliski treneri, kuri nekad neatteiks palīdzību un vienmēr padalīsies ar padomu, ģimeniska atmosfēra, atbalstoša komūna, izdevīga atrašanās vieta un ļoti jaukas telpas.

Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?

Hm, lai gan apzinos, ka varbūt uz šo jautājumu man būtu jāatbild ar kādu savu PR vai ar vingrnājumu, kurš man vislabāk sanāk, taču laikam mans visvisvis…lielākais sasniegums ir baiļu pārvarēšana, “neveiksmes” uzskatīšana kā normālu daļu no procesa, treniņa sāpju izbaudīšana, lielāka fiziskā izturība un lielāka pašdisciplīna. Man sasniegums ir tad, kad esmu izdarījusi kaut ko labāk šodien, nekā vakardien, ka esmu spējusi apklusināt balsi, kas čīkst par to, ka “nav viegli”. Tas, ko vēlos sasniegt ir noteikti uzlabot savu gymnastics.

Ko tu ieteiktu tiem, kuri nav izmēģinājuši crossfit treniņus, jo domā, ka tas būtu par grūtu? Neviens nesaka, ka tas nebūs grūti. Tas būs grūti. Bet tas satisfaction, ko Tu iegūsi pēc treniņa, kad būsi sevi pārvarējis un izdarījis kaut ko, ko Tu nekad nebūtu iztēlojies darām, ir neatsverams. Nebaidies jautāt pēc palīdzības un padoma. Vienmēr būs līdzcilvēki, kas Tev labprāt palīdzēs, izstāstīs, paskaidros, un kas zina, varbūt tas būs sākums ne tikai lieliskam treniņam bet arī lieliskai draudzībai! 😊 

Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi?

Viss ir pateikts divos vārdos:  PURA VIDA   

“Pura Vida” ir koncepts, ko esmu aizguvusi no Kostarikāņiem. Lai gan burtiski tas tulkojas kā “tīra dzīve”, manuprāt, neviens tulkojums un skaidrojums nav pietiekami adekvāts, lai kaut cik atspoguļotu īstu Pura Vida mindsetu un dzīvesstilu.

Tāpēc, ka es tik bieži pieminu Pura Vida, daudzviet cilvēki mani tā ir iesākuši saukt. Šī iesauka ir ar mani jau 5 gadus un tā ir kļuvusi par daļu no manas identitātes.

Pura Vida koncepts ir dzīves svinēšana, prieks un labbūtība (well-being), mīlestība un cieņa pret dabu, ģimeni un draugiem, relaxēts un nesteidzīgs dzīves temps, katra mirkļa izbaudīšana un tā novērtēšana. Skatīšanās uz dzīves grūtībām caur Pura Vida prizmu liek tām pieiet ar maximālu jaudu, pozitīvu spēku un reizē arī ar vienkāršību. Ļoti bieži labākie risinājumi sarežģītām situācijām ir tieši “Pura Vid-īgie” risinājumi 😀

Nu tad, draugi, lai jums šodien Pura Vida!