OZO S&C maija mēneša atlēts – Deniss

Vārds: Deniss
Vecums: 32
Pilsēta kurā uzaugi: Pilsēta, kurā piedzimst vējš, Liepāāāāājā
Nodarbošanās/darbs: IT projektu vadītājs
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: Cindy
Mīļākais vingrinājums: visi vingrinājumi, izņemot Overhead Squat.
Mīļākais ēdiens/”cheat meal”: Pizza
Sporta vēsture:
Liepājā līdz 18 g., no 7 – 18 gadu vecumam nodarbojos ar Grieķu-Romiešu (klasiska) cīņu, kā arī piedalījos skolā dažādās sporta sacensībās.
Rīgā:
⦁ dažādi garlaicīgi Fitnes klubi
⦁ Futsal (spēlēju 3. un 4. līgā FC Barcamania komandā 2009 – 2012).
⦁ 2016. g. sāku interesēties un piedalīties individuālajās sacensībās kā amatieris: maratoni, Stirnu Buki, Drosmes  Skrējieni, Stipro Skrējieni, My Fitness madness, RAID siguldas Maratons, Rīgas Triatlons (Open distance), velomaratons, kā arī trenējos mājas apstākļos vai ārā sporta laukumā..
⦁     2018. g. – RSEBA sporta izglītība, C kategorijas treneris, uzzināju daudz par sportu, bet sapratu, ka es esmu vairāk sportists, nevis treneris 😊.

Hobiji/intereses ārpus zāles:
Pārsvarā sporta aktivitātes vai aktīva atpūta, bet interesē arī futbols, puzles, football manager PC spēle.

Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties? No 2019. g. oktobra. Sievas kolēģe ieteica OZO S&C. Es jau sāku interesēties par šādiem treniņiem iepriekš, bet kļūdaini domāju, ka obligāti jātrenējas ar “RX” svariem, taču man nav ieteicams lietot „RX” svarus, jo dzīvē bijis daudz traumu. Viens no galveniem nosacījumiem, kāpēc nācu uz OZO, bija iespēja ņemt līdzi bērnu, jo atstāt bērnu ar vecvecākiem (sieva nevarēja palikt ar bērnu, jo arī gribēja trenēties :D) katru treniņu dienu nebija labs risinājums. Otrkārt padomāju, ka būtu labi, ja bērnam acu priekšā jau kopš bērnības treniņi būtu kā labs piemērs veselīgam dzīvesveidam.

Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?
Varu ar pārliecību teikt, ka mana sporta dzīve izmainījās uz dzīvi “LĪDZ OZO” un dzīvi “PĒC OZO”. Izmaiņu daudz. Te būs dažas no tām:
– Tagad sveru katru ēdienreizi (vismaz pusdienās) un ēdu vairāk dārzeņu (150-200 gr) katrā ēdienreizē. Tādējādi uzlaboju savu uzturu, ko iesāku, pateicoties Nutrition Challenge. 😊
– Iesildīšanās treniņa sākumā un atsildīšanās stipri ietekmē pašsajūtu nākamajā dienā pēc treniņa, tāpēc tagad es neizlaižu šīs aktivitātes.
– Es varu vairāk, nekā es domāju iepriekš. Pārliecinājos par to atkārtoti pavisam nesen – Murph laikā.

Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?
Atnākot uz OZO, vairākums vingrinājumu bija man jau pazīstami un tāpēc bija grūti pārsteigt savu ķermeni ar kaut ko, bet vairāki vingrinājumi vienā kompleksā – tas bija jaunums un foršs risinājums treniņam. No sasniegumiem: es domāju, ka izpildīt Murph pilnā apjomā – tas ir sasniegums, jo, kad tu saproti, ka esi 100x pievilcies, 200x atspiedies un 300x pietupies, tad tas pārpilda ar tādam emocijām – vnk Wow!
Mērķis ir sasniegt labu atlētisku formu  – īpaši gribētos sakārtot vēderu. 😊

Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C?
Viennozīmīgi – treneri! Visi pēc kārtas. Visi treneri ir kā baterijas un uzlādē mani/katru cilvēku treniņu laikā. Kad apmeklēju citas sporta zāles, tad parasti meklēju treneri, kurš varētu ne tikai efektīvi vadīt treniņu, bet arī būtu pozitīvs un motivējošs. OZO klubā tu vienmēr zini, ka, neskatoties uz to, kurš šodien ir treneris, treniņš notiks ar smaidiem un pozitīvā atmosfērā. Tā arī turēt turpmāk!
Ieteiktu visiem ātrāk „iečekoties” jau šodienas vakara treniņā un baudīt to kopā ar mums. 😊

Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi?
Ieradums: sapņot, ka sākšu stingrāk piedomāt pie savas diētas 😀
Īpašība: nevaru gaidīt. Visu vēlos tikai tagad un šeit, ja neizdosies sasniegt kaut ko šeit un tūlīt pat – varu pazaudēt interesi.
Nākotnes sapnis: ir dzīves mērķi, bet nav kaut kāda nereāla sapņa, viss, kas man ir “sapnis”, ir sasniedzams, vai nav arī tik svarīgs, lai sauktu to par sapni. 😊

Kas ir pēdējais, ko esi meklējis Google Search?

 

 

 

 

 

 

 

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI

OZO S&C biedru “Pirms & Pēc” rezultāti