“Uztura Izaicinājums 19.1” rezultāti

Šā gada pirmajā “Nutrition Challenge” pirmo vietu ir ieguvis Dāvis. Balva par pirmo vietu – asins analīzes “Gulbja Laboratōrijā” vai pilna ķermeņa sporta masāža!  Dāvis sešu nedēļu garumā bija starp līderiem puktu ziņā, kā arī līderis vizuālo pārmaiņu ziņā, zaudējot 8 liekos kilogramus un 5% taukus.
Šogad bija arī komandu sacensības, kurās piedalījās komanda “BigMac” un “NO keFEAR”. Ar  pārliecinōšu pārsvaru uzvarēja komanda “No keFEAR”  ar 290 punktiem. “BigMac” ieguva 205 punktus. Apsveicam  visus dalībniekus, kuri ņēma dalību un ieguva, cerams, paliekošas pārmaiņas 😉 . Turpinam iesākto un galvenais nepazaudēt iegūto, tagad tikai uz priekšu 🙂 .

Dāvis (zaudēti 8 kg liekais svars, 5% tauki)

 

 

 

 

 

 

Kopumā uzlabojies ir izskats un treniņā lielāka jauda. Pēc izaicinājuma turpināšu ēst dārzeņus un izmantošu tos pašu izaicinājuma sistēmu.

Armands (zaudēti 2 kg liekais svars)


Pieaugusi masa, minimāli bet tomēr. Kā arī enerģija bija vairāk, ko būtiski varēja just, kad pēc challenge tika iedzerti aliņi, piemēram jāņos, pēc tam vairākas dienas enerģija nav tāda kā bija pat, ja ir iedzerts tikai viens aliņš. Brokastis turpinu ēst tik pat bagātīgas, kā arī ikdienas ēdienreizēm cenšos lietot tikai to, kas nav nopērkams plastmasas iepakojumos.


Ennija (zaudēti 2 kg liekais svars, 4.2% tauki un iegūts 1 kg muskuļi)

 

 

 

 

 

 

Uzlabojusies miega kvalitāte un nokrities svars. Turpmāk Lietošu vairāk dārzeņu un palielienāšu treniņu skaitu.

Saiva (zaudēti 4,7 kg liekais svars, 3% tauki)

Samazinājies vidukļa apkārtmērs, jūtos izgulējusies, līdz ar to enerģiskāk. Turpināšu Challenge uzsākto režīmu, bet noteikti būs dienas ar atkāpēm no tā.

Jānis V. (zaudēti 3,9 kg liekais svars, 3% tauki)

Izaicinājuma laikā uzlabojies enerģijas līmenis ikdienā. Turpmāk vairāk pievērsīšu uzmanību proporcijām

Mārtiņš (zaudēti 6 kg)

Izskats +, enerģija +, možums +, finansiālie izdevumi uz jaunu drēbju iegādi + . Atteikšos no fast food, bet Ne visa. Saglabāsu ēdiena proporcijas

Uģis (zaudēti 5,7 kilogrami)

Viktors (zaudēti 4,5 kg liekais svars, 2,4% tauki)

Izaicinājuma laikā ir zaudēti liekie kilogrami, bet diži manīt nevar. Turmāk ieklaušu vairāk spēka treniņu, mazāk našķu darbā.

Guna  (zaudēti 0,5 kg liekais svars, 2,4% tauki un iegūti 1 kg muskuļi)

Eva (zaudēti 3.3 kg liekais svars, 1,7% tauki)

Mainījies ir ārējais izskats un nagi ir palikuši veselīgi un stipri. Turpmāk biežāk gatavošu mājās un ēdīšu vairāk olbaltumvielas.

Andris  (iegūti 3,5 kg, 1.8% tauki)

Turpmāk treniņi joprojām regulāri. Atvieglošu stingro kontroli attiecībā uz gardumiem un ne vienmēr uzturvērtības ziņā labākajiem produktiem. Uztura pamatus/apjomu/proporcijas noteikti centīšos saglabāt, jo challenge deva rezultātus, attiecīgi būtu tikai saprātīgi turpināt šajā virzienā. Attiecīgi vēl pēc laika posma X atkal varētu novērtēt kā pielāgoties tālāk.

Linda S. (zaudēti 4 kg liekais svars, 3% tauki)
Izskats uzlabojās, kas man liek justies daudz labāk un arī treniņos attiecīgi vieglāk bez 4kg. Centīšos ierobežot saldumu lietošanu, sirdriņu un aliņu

Laila (zaudēti 2,5 kg liekais svars, 5% tauki un iegūti 0,5 kg muskuļi)\
Mīļākās bikses krīt nost 🤣 . Turpmāk atļaušos pa našķim šad tad.

Guntis  (zaudēti 3.3 kg liekais svars, 1,7% tauki)
Centīšos vairāk ēst dārzeņus un saglabāsu proporcijas

Linda K. (zaudēti 2.5 kg liekais svars, 2% tauki)
Iepriekš apspīlētais apģērbs vairs nav apspīlēts. Turpināšu tāda pat garā virzīties uz priekšu. Challange bija labs sākumpunkts. Koncentrēšos uz kvalitatīvu ēdienu, mazāk našķu un neveselīgās pārtikas.

Viljams (zaudēti 2 kg, 2,6% tauki. Iegūti 2,3 kg muskuļi)
Turmpmāk iekļaušu regulāras brokastis un vairāk zalumu visās ēdienreizēs.

Jānis Melgailis (zaudēti 1,3 kg liekais svars, 2.1% tauki un iegūti 0,8 kg muskuļi)

Miks ( iegūti 0,2 kg svars, zaudēti 0,2 % tauki, iegūti 0.3 kg muskuļi
Palielinājusies muskuļu māsa – vērojams progress spēkā. Palielinās svari, ko iespējams pacelt. Turpmā katstāšu porciju lielumu un daudzumu, lielāku sabalensetību. Parādijusies iniciatīva tasīt ēdienu mājās (līdzi ņemt kastītes)

Jānis Z. (zaudēti 2 kg)
Turpmāk ēdīšu vairāk, veselīgāk un vairāk dārzeņus. Atstāšu izaicinājuma sistēmu ikdienā.

Roberts E. (zaudēti 1,5 kg, 0,4% tauki)
Jutos tievāks. Tuprināšu tāda paša veidā, ēst prātīgāk .

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI