Aprīļa mēneša atlēts – Laila

Vārds: Laila
Vecums: 36
Pilsēta, kurā uzaugi: Rīga
Nodarbošanās/darbs: ir interesants
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: Stašuļa ‘es-jūs-visus-piebeigšu’ 2019 B-day wod un citi, pēc kuriem gandarījums, ka esi izdzīvojis. 

Mīļākais vingrinājums: Wall ball? Back squat? Dead lift? Vieglāk nosaukt tos dažus, kas nepatīk – squat snatch, piemēram 😉
Mīļākais ēdiens/”cheat meal”: rare steiks/popkorns
Sporta vēsture: bērnībā teniss, pēc tam diezgan ilgi basketbols, riteņbraukšana un sporta zāle – parastā
Hobiji/intereses ārpus zāles: pārgājieni un velobraucieni, kuros atklāt Latvijā aizmirstas, pamestas vietas. Orientēšanās un prāta spēles. Arī laikmetīgā akadēmiskā (kor)mūzika.

Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties?
Kad pirms divarpus gadiem pavisam apnika sporta zāle – parastā, pajautāju Lindai, kas tas crossfit īsti ir.

Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu? Vairāk ēdu, vairāk guļu, draugi biežāk aicina palīdzēt pārvākties!

Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt? Prieks par pull up’iem, push up’iem un pistolēm. Vispār priecājos par katru Rx. Ceru kādreiz tikt arī līdz HSPU.

Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C? Ļoti draudzīga, motivējoša un azartiska atmosfēra – katra diena ir mazas sacensības. Zinoši treneri, kas vienmēr uzmana, pamāca un atrod labākos risinājumus un ieteikumus, ja šķiet, ka kaut ko (vēl) nevari.   

Vai tev ir kāds ieteikums tiem, kas vēlētos pievienoties OZO S&C, bet to vēl nav izdarījuši? Atšķirībā no parastajām sporta zālēm OZO nekad nav rutīnas un vienveidības, katru dienu ir iespēja iemācīties ko jaunu, izaicināt un pilnveidot sevi, tāpēc iesaku atstāt mājās bailes un aizspriedumus par to, ka crossfit ir tikai milzu svaru stieņu cilāšana, un atklāt, cik daudzveidīgi un katra vēlmēm un vajadzībām pielāgojami ir OZO treniņi.

Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi? Pamesto vietu izpētē ārpus Latvijas esmu bijusi arī Černobiļā un Pripjatā.

Kas ir pēdējais, ko esi meklējis Google Search (screen shot)? Kas to lai zina 😀

Kādi ir tavi visbiežāk izmantotie “emoji” (screen Shot)? 

 

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI