Marta mēneša atlēts – Armands

Vārds: Armands
Vecums: 
28
Pilsēta kurā uzaugi: Rīga
Nodarbošanās/darbs:Nekustamie īpašumi – jaunākais nomas projektu vadītājs
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: Intro WOD, bet ja godīgi vēl neesmu sapratis kurš ir mans mīļākais, vēl ļoti daudzus neesmu izmēģinājis. 

Mīļākais vingrinājums:
T2B un DU ar lecamauklu, kaut arī vēl nesanāk tik labi kā gribētos, bet kā sacīt jāsaka, ir mērķis.
Mīļākais ēdiens/”cheat meal”: Man vispār patīk labi paēst un panašķoties, bet pilnīgi noteikti nevaru pateikt nē “Ausmeņa kebaba” šķivim.

Sporta vēsture:
Esmu nodarbojies ar dažādiem sporta veidiem, bērnībā ar teikvando, breakdance paralēli ar akrobātiku, kā arī kopš bērnības esmu braukājis ar skeitu, snovbordu un dažus gadus atpakaļ sāku arī slēpot. Ar laiku tēta iespaidā sāku nodarboties ar windsērfingu ko ātri vien abi aizstājām ar kaitbordu un veikbordu.

Hobiji/intereses ārpus zāles:

Pie hobijiem varētu nosaukt jau iepriekš minētos kaitbordu un veikbordu vasarā, savukārt snovbordu ziemā, bet ārpus sporta man reizi pa reizei sezonas nešķirojot patīk pagatavot kādu saldo ēdienu, kā piemēram makarūnus.

Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties?

Trenējos, nedaudz mazāk kā četrus mēnešus. Un sāku trenēties kolēģu iedvesmots, jo divi no kolēģiem jau trenējās Crossfitā un azartiski komentēja iepriekšējās dienas WOD, man arī kļuva ļoti interesanti un izlēmu pamēģināt. Un tā nu tas sākās un esmu drošs, ka tas ir tikai pats sākums.

Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?

Ja vien nav citi plāni, maksimāli bieži cenošos izrauties uz treniņu un ar lielu nepacietību gaidu darba dienas beigas, lai varētu izmēģināt spēkus kārtējā WODā. Kā arī kopš esmu sācis trenēties katru dienu sāku ar kārtīgām brokastīm, kas pārsvarā sastāv no putras ar svaigiem augļiem. Jau ejot gulēt nevaru sagaidīt kārtējās brokastis. Pašsajūta ikdienā ir pilnīgi noteikti uzlabojusies.

Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt?

Mans lielākais panākums ir MU un Ring MU, nedomāju, ka tik ātri spēšu uztaisīt kaut vienu. Bet, ja runājam par to ko vēlos sasniegt, tad tas būtu pieslīpēt tehniku svarcelšanā.

Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C?

Dažādība, izaicinājumi katru dienu, draudzīgs kolektīvs, kas cīnās kopā un neļauj padoties, un protams profesionāli treneri, kas nekad neatsaka padomu un pieskata, lai vingrinājumi tiek taisīti pareizi un droši.

Vai tev ir kāds ieteikums tiem, kas vēlētos pievienoties OZO S&C, bet to vēl nav izdarījuši?

Nav ko daudz domāt, ir jānāk uz Intro nodarbību un ticiet man ar to būs par maz, gribēsies vēl un vēl un vēl…

Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi?

Hm… Uz šo nevaru izdomāt atbildi.

Kas ir pēdējais, ko esi meklējis Google Search?

 

Kādi ir tavi visbiežāk izmantotie “emoji”? 

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI