Februāra mēneša atlēts – Andris

Vārds: Andris
Vecums: 30
Pilsēta kurā uzaugi: Jelgava
Nodarbošanās/darbs: datortīklu inženieris
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: nedrīkst izvirzīt mīļākos, pārējie apvainosies un paliks grūtāki. 

Mīļākais vingrinājums: iespējams cleans, bet mainās pēc noskaņojuma.

Mīļākais ēdiens/”cheat meal”:  No sāļajiem kārtīga mājas pica. Tomēr, ja rīt būtu pasaules gals, šodien sēdētu Laimas veikalā pie šokolādes konfekšu plaukta. Vai Brenguļu alus brūzī. Bāc, tās izvēles…

Sporta vēsture: ikdienā spēju sevi noturēt kājās un pārvietot pa Zemes virsu, bet citādi savam priekam paskriets, pavingrots, pabraukts ar riteni un citas līdzīgas mierīgo pilsoņu aktivitātes.

Hobiji/intereses ārpus zāles: auto/foto orientēšanās, moto izbraucieni tuvāki un tālāki, aktīvais tūrisms un citas sezonālās aktivitātes.

Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties? Ierados kā svaiga gaļa pirms aptuveni trīs mēnešiem. Meklēju variantus internetā, izsvēru savus iedomātos kritērijus un tā nu trāpīju desmitniekā ar pirmo reizi.

Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu? Noteikti vairāk uzmanības pievēršu uzturam un vispār kopumā cenšos ieplānot treniņus kā daļu savas ikdienas, ne tikai “kā sanāks”, jo tie pavisam reāli liek justies labāk.

Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt? Panākums ir nesabrukt jebkura WOD`a pirmajās pāris minūtēs, bet mērķu sarakstā (čau, Open 19.3) nokļuva HSPU. Un n-tie citi vingrojumi nenoteiktā secībā…

Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C? Dažādība un atbalsts. Sākotnēji plānoju nākt tikai pāris reizes nedēļā izkustēties, bet sapratu, ka ir interesanti un izaicinājumi uz katra stūra, kurus gribās arī pieveikt un uzlabot sniegumu, kas dod pulka motivācijas darboties. Papildus tam treneri vienmēr pastāstīs, parādīs, palabos un atradīs individuālu pieeju – tā ir vērtība!

Vai tev ir kāds ieteikums tiem, kas vēlētos pievienoties OZO S&C, bet to vēl nav izdarījuši? Nav ko daudz domāt, vajag tik rakt! Lāpstu te iedos, tehniku iemācīs un rakšanas virzienu uzraudzīs.

Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi? Konsekventi neņemu pēdējo ēdiena vienību no trauka, lai sirdsapziņa paliek tīra.

Kas ir pēdējais, ko esi meklējis Google Search 🙂 ?

Kādi ir tavi visbiežāk izmantotie “emoji” 🙂 ? 

PIETEIKTIES BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBAI