OZO S&C “OPEN 2019”

CrossFit Open 2019 vairs nav aiz kalniem, sākums jau 21. februārī! Open sacensības ir laiks, kad visā pasaulē CrossFit kopienas biedri, vienam otru atbalstot un motivējot, izaicina sevi un savas spējas. Tāpat kā iepriekšējos gados arī šogad mēs rīkosim iekšējās OZO sacensības Crossfit Open ietvaros, kurās patiešam ikviens ir aicināts piedalīties, kaut vai esi tikko sācis. 

Kāpēc piedalīties? Šī ir lieliska iespēja piecu nedēļu garumā visiem sanākt kopā, lai izaicīnātu sevi un izbaudītu draudzīgu sacensību atmosfēru, kā arī iegūsi jaunas emocijas piecu nedēļu garumā. Šajos Open vakaros valda patīkama gaisotne, kuru iesakām visiem izbaudīt un izmēģināt. Par to vai varēsi veikt vingrinājumus uztraukties nevajag, jo tiks pildīta Open Scaled versija, kura ir paredzēta visa veida sagatavotības līmeņiem (svari ir viegli un kustības ir izpildāmas visiem) 

Norise:
*Sacensības norisināsies piecas nedēļas. Katru nedēļu, pirmdienas vakars tiks atvēlēts attiecīgās nedēļas Open WOD`am. Ja šajā dienā nesanāk ierasties, tad ir iespējams konkrēto WODu izpildīt citā dienā ar nosacījumu, ka tiesā treneris vai tiek uzņemts video. Iesniegt rezultātu varēs OZO S&C kopējā OPEN dalībnieku  čatā.

*Sacensības norisināsies divās kategorijās – vīriešu un sieviešu. Arī šogad sveiksim labākos ar vērtīgām balvām.

*
Dalības maksa – 5 eur, par kuriem tiks sarūpētas balvas, kuru dēļ ir vērts pacīnīties! Tāpat piešķirsim apbalvojumu “Tehniķis” par tehniskāko izpildījumu un neaizmirsīsim arī par nomināciju “Spirit of the Open”, ko saņems lielākais un sirsnīgākais sacensību entuziasts.

*
Visi dalībnieki ir aicināti pierakstīt savu vārdu uz zāles tāfeles, zem – “OZO OPEN” virsraksta, lai apstiprinātu savu dalību sacensībās.