Jūlija mēneša Atlēts – Normunds

PhotoGrid_1535198967444Vārds: Normunds
Vecums: 46
Pilsēta kurā uzaugi: Rīga
Nodarbošanās/darbs: Žurnāla Dari Pats redaktors (sveiciens Mārtiņam!)
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: visas meitenes patīk
Mīļākais vingrinājums: svaru stienis
Mīļākais ēdiens/”cheat meal”: steiks / kebabs un citi burgeri
Sporta vēsture: Viss sākās ar šahu, kur 8 gados sasniedzu 2. sporta klasi. Bet gribējās skriet – futbols, kanoe airēšana, vieglatlētika. Vēlāk aizrāvos ar orientēšanos un daudzdienu piedzīvojumu sacīkstēm. Divreiz esmu pavadījis trasēs virs 100 stundām. Beidzamos 10 gadus apmeklēju boulderinga (klinšu kāpšanas) zāli.
Hobiji/intereses ārpus zāles: Galdniecība, kalnos kāpšana, 4×4 offroad pasākumi.
Cik ilgi trenējies OZO S&C un kā iesāki pie mums trenēties? Kopš šāgada pavasara. Jo OZO bija tuvākā zāle mājai, ko renovēju Maskačkā – putekļus nomazgāt. Bet krosfitu iepazinu pērn, kad darbs bija noslēdzis barteri ar Andrejsalas klubu. Kāds ducis nodarbību, bet pietika – āķis lūpā.
Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu?
Miegs labāk nāk, kad esi pārradies no vakara WOD.
Kas līdz šim ir tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt? Iztaisnojās mugura. Klinšu kāpšanā dominē muguras muskuļi un kāpēji, kas netrenējas pēc profesionālām programmām, mazliet atgādina pērtiķus. Krosfitā priecājos par katru vingrinājumu, kas sāk izdoties. Un izaicinājumu pietiks vēl ilgi.
Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C? Lieliska, draudzīgu sasvīdušu ķermeņu kompānija – kas var būt labāks par šo?!
Vai tev ir kāds ieteikums tiem, kas vēlētos pievienoties OZO S&C, bet to vēl nav izdarījuši? Tikai brīdinājums: sākumā sāpēs. Kad sāpes vairs nejutīs, būs atkarība, no kuras negribas tikt vaļā.
Vai vari pateikt lasītājiem kādu interesantu sīkumu par sevi? Divos mēnešos apguvu indonēziešu valodu, lai divatā ar ceļojumu biedru Gati, varētu realizēt 250 km pārgājienu cauri Papua džungļiem, pa ceļam atrodot un uzkāpjot īpašā virsotnē – Mandala, 4760 m. Bez gidiem, bez kartēm, tik pēc GPS navigējot. Teritorijā, kur darbojas partizānu kustība un iezemieši vēl atceras kanibālisma laikus.
Kas ir pēdējais, ko esi meklējis Google Search? Optimist dinghy insurance europe… Meitai, kas burā.
Kādi ir tavi visbiežāk izmantotie “emoji”? Smaidis parastais.