Novembra mēneša atlēts – Harijs

IMG_20171228_153713Vārds: Harijs
Vecums: 23
Pilsēta, kurā uzaugi: Rīga
Nodarbošanās/darbs: DHL kurjers
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: Nav mīļākais, patīk kas jauns un izaicināt sevi.
Mīļākais vingrinājums: Double unders, jo tas padodas visslabāk.
Mīļakais ēdiens/”cheat meal”: Kā kārtīgam latvietim, vārīti kartupeļi, biezpiens ar lociņiem un cepti vistas spārniņi.

WhatsApp Image 2018-01-04 at 23.33.39
Sporta vēsture: Skolas treniņi
Hobiji/intereses ārpus zāles: Mašīnas, ekstrēmie sporta veidi, pamesto objektu apskate.
Cik ilgi esi trenējies OZO? 2 gadus ar pārtraukumiem pa vidu.
Kā OZO S&C ir mainījis tavu ikdienu? Laikam svarīgako, kas nepieciešams, ikdienā izskatos un jūtos labāk. Uzlabojis izpratni par sportu kopumā un ka ir jāpievērš uzmanība tik daudziem sīkumiem, lai sasniegtu rezultātu.
Kas ir līdz šim tavs lielākais panākums un kas ir tavs nākamais mērķis, ko vēlies sasniegt? Ieņēmu trešo vietu OZO iekšējās sacensībās. Kā nākošo mērķi, gribētu uztrenēties tā, lai verētu startēt sacensībās ārpus OZO.
Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C? Tas, ka ar prieku vienmēr sagaida atpakaļ, ja ilgu laiku neesmu bijis, apjautājas, kur esmu palicis. Viņiem neviens nav par resnu vai par vāju, lai nāktu šeit trenēties.
Vai tev ir kāds ieteikums tiem, kas vēlētos pievienoties OZO, bet to vēl nav izdarījuši? Atnākt un pamēģināt, tas ir domāts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem. Labs veids, kā uzlabot savu fizisko formu un arī sagatavotos kam nopietnākam, ja nodarbojies ar kādu citu sporta veidu.
Vai vari pateikt lasītajiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi? Esmu diezgan slinks, tāpēc ar vienu reizi cenšos izdarīt pēc iespējas vairāk. 😀