Augusta mēneša atlēts – Guna

20170914_185023Vārds: Guna Ulmane
Vecums: 30
Pilsēta kurā uzaugi: Ikšķile
Nodarbošanās/darbs: strādāju bibliotēkā un studēju antropoloģiju
Mīļākais Metcon/Benchmark WOD: visi pāru wodi, jo īpaši ar kārtīm. 
Mīļākais vingrinājums: back squat
Mīļākais ēdiens/”cheat meal”: viennozīmīgi saldējums
Sporta vēsture: vieglatlētika, skriešana, dažādi sporta klubi, zumba, joga u.c.
Hobiji/intereses ārpus zāles: ceļošana un kino
Cik ilgi esi trenējies OZO? Gadu – kopš 2016. gada augusta.
Kā OZO S&C ir mainījis tavu dzīvi? Ja agrāk no rīta vispirms apskatīju instagram, tad tagad to, kas paredzēts šodienas wod, kā arī esmu atklājusi sevī sacensības garu. Palicis mazāk laika iepirkties un slaistīties apkārt.
Kas ir līdz šim tavs lielākais panākums, un kas ir tavs nākamais mērķis ko vēlies sasniegt? Lielākais sasniegums ir noskriets pusmaratons, tagad esmu ceļā uz savu pirmo pull up un vēlos iemācīties hand stand.
Kas ir tas, kas tev visvairāk patīk un piesaista apmeklēt OZO S&C? Personiskā attieksme, fantastiskie treneri, draudzīgā atmosfēra, iespēja sekot līdzi savam progresam un katrā treniņā izaicināt sevi.
Vai tev ir kāds ieteikums tiem, kas vēlētos pievienoties OZO, bet to vēl nav izdarījuši? Tas vienkārši ir labākais, ko varat sev iedot.
Vai vari pateikt lasītajiem kādu interesantu sīkumu (ieradums, īpašība, nākotnes sapnis) par sevi? Dzīve ir īsa – apēd desertu pirmo un nopērc tās kurpes! Un pēc tam uz treniņu!

SAZINIES AR MUMS SPIEŽOT UZ “PIETIEKTIES NODARBĪBAI” UN SARUNĀSIM TEV PIEMĒROTU DIENU, KAD ARĪ TU VARĒSI SPERT PIRMO SOLI PARMAIŅĀM! PIRMĀ NODARBĪBA BEZMAKSAS!

Pieteikties Nodarbībai