Category Archives: Pirms & Pēc

Rūta (Pirms & Pēc)

37828791_1796554143715484_3274609566142169088_nAr sportu vienmēr esmu uz Jūs, bet ar garšīgu ēdienu gan uz Tu. Crossfit pamēģināju pirms +/- 3 gadiem, aktīvāk gan sāku apmeklēt treniņus tikai no pagājušā gada septembra, regulāri no šī gada. Pirms katra treniņa man bija jāsaņemas, lai neaizbēgtu, jo, skatoties uz sportiskajiem biedriem, šķita, ka nekad neko no tā, ko dara viņi, nespēšu paveikt. Ja treniņa beigās citi pierakstīja rezultātu vai pacelto svaru – es godīgi rakstīju “izdzīvoju”. Tā arī jūtos, un tā ir kolosāla gandarījuma sajūta. Katru reizi izdarīt vairāk nekā domā, ka vari, pārkāpt pāri savai komforta zonai. Un nemanot, īpaši nemainot ēdienkarti un aktīvāk trenējoties esmu zaudējusi 18 kg, ielienu trīs izmērus mazākās drēbēs un, uzkāpjot uz svariem, gribas pat smaidīt, un arī pašsajūta ir daudz labāka kā jebkad. Lasīt vairāk

Linda (Pirms & Pēc)

PhotoGrid_1527930435139Linda ilgi trenējusies džudo, pārtrauca un, kā pati saka, protams, ka palaidās, iemīlējās ciabatta maizītē utt. Pirms nedaudz vairāk nekā 2 gadiem Linda pirmo reizi atnāca uz OZO S&C. Toreiz ēda visu pēc kārtas, un teica sev, ka tieši tāpēc jau trenējoties. Tā tas bija līdz 2017. gada septembrim, kad pēc parastas zāles biedru aptaujas, kurā uzzinājām Lindas mērķus, kopā ar Lindu sākām mainīt viņas ēšanas paradumus. Visam tam pa vidu treniņi, treniņi un treniņi. Rezultātā ir mainījusies visa Lindas dzīves kvalitāte, ne tikai izskats. Labāks miegs, vieglāk piecelties no rītiem, vairāk enerģijas, mainījusies domāšana. Lindai pat iepaticies skriet, un viņa jau piedalījusies savās pirmajās CrossFit sacensībās. Lindas svars nav mainījies, taču ievērojami mainījusies ķermeņa forma – viņa tikusi pie tvirtiem muskuļiem. Linda: “Lietas par ko es nekad nebiju iedomājusies, notiek tagad un te, un tas ir tikai sākums…” Lasīt vairāk

Ennija (Pirms & Pēc)

PhotoGrid_1526906086575Pirms pievienojos OZO, biju apmeklējusi peldēšanu, aerobiku un fitnesa zāli. Taču nekad nepietika motivācijas apmeklēt treniņus regulāri. Tad kolēģis ieteica apmeklēt OZO S&C, un attieksme pret aktīvu dzīvesveidu mainījās. Pateicoties treniņiem, ir uzlabojusies miega kvalitāte. Tagad ilgāk spēju izturēt fizisku slodzi – bez nekāda noguruma varu nostrādāt visu dienu laukos. Pateicoties OZO šogad pieteicos pat skriet sacensībās. Protams, īsākās distances, līdz maratonam vēl tālu, taču tagad ir motivācija paveikt vairāk. Pagaidām ir “nomesti” 4 liekie kilogrami, kā rezultātā jau varu ielīst mazākās džinsās. Pats galvenais, lai arī cik grūti nebūtu, gribas vienmēr atgriezties, jo šeit ir pozitīva attieksme un var iegūt jaunus draugus, un tevi vienmēr kāds motivēs paveikt ko vairāk.

Dace (Pirms & Pēc)

PhotoGrid_1525625063271“Daci izmēģināt crossfit pārliecināja draudzene pirms 2,5 gadiem, kad bija pagājuši 6 mēneši pēc pirmajām dzemdībām un likās, ka ir laiks atgriezties aktīvajā un sportiskajā dzīves ritmā un, iespējams, izmēģināt ko jaunu. Sākumā bijis nedaudz bailīgi, taču jau pirmajā treniņā viņa saprata, ka šis ir sports, kas patiešām AIZRAUJ! Līdz ar to uz treniņiem nākt nav nekādas mocības, bet gan īsts prieks! Jau pēc pāris mēnešiem aktīvas nodarbību apmeklēšanas Dace bija labākā formā nekā pat pirms dzemdībām. Pēc gadu ilgiem treniņiem Dace paņēma ilgāku pauzi, lai sagaidītu otro bērnu. Šoreiz aktīvi apmeklēt treniņus viņa atsāka jau 2 mēnešus pēc dzemdībām un vēl pēc dažiem mēnešiem bija savā iepriekšējā formā. Ja pirms grūtniecības esi labā formā un mīli sportu, nav nekādu problēmu ātri atgūties arī pēc tās! Šobrīd crossfit treniņi noteikti palīdz uzturēt spēku un enerģiju, audzinot divus ĻOTI aktīvus bērnus.”

Lasīt vairāk

Jānis

WhatsApp Image 2017-10-01 at 23.06.01Jānim, uzsākot nodarboties ar Crossfit, radās aizrautīga interese par fitnesu. Tas sākās ar pašizglītošanās brīvajos brīžos, un nu jau Jānis kļuvis par sertificētu treneri ar nezūdošu apņemšanos turpināt padziļināt savas zināšanas. Pastāvīgu treniņu rezultātā uzlabojušies visi fiziskās formas rādītāji, pieaugusi arī muskuļu masa, bet visvairāk tieši spēks un izturība, kas jūtams arī ikdienā ārpus treniņiem, apgūtas vairākas kustības, kuras nekad mūžā nebūtu iedomājies pat mēģināt. Labāks par treniņiem esot tikai šokolādes proteīna pulveris, tas Jānim, sportā, ir pirmajā vietā.

Agris

WhatsApp Image 2017-09-19 at 16.54.58Agris Ozoliņš Agris ir mūsu zāles panākumiem bagātākais atlēts. Lai gan ar sportu profesionāli nodarbojies jau kopš bērnības, tomēr arī viņš, uzsākot crossfit treniņus, bija nedaudz iesīkstējis. Ar neatlaidīgu sportošanu, Agris ir ne tikai atguvis formu, bet šobrīd jau piedalās elites līmeņa sacensībās un turpina uzstādīt arvien augstākus mērķus un pilnveidot savu sniegumu, vienlaikus, kā treneris daloties ar savu pieredzi un zināšanām ar pārējiem zāles biedriem.

Edgars

28768090_1627296750641225_427630250_oArī Edgars kādreiz bija tipiskais ‘caurbiras’ tips – varēja ēst, ko vien gribējās, taču tas mainījās. Edgars veselīgi pasmējās par sevi līdz brīdim, kad svars sasniedza trīsciparu skaitli. Tad viņa dzīvē parādījās pludmales volejbols, kas deva pirmo grūdienu uz pozitīvo pusi, tam sekoja skriešana, līdz beidzot Edgars spēra savu pirmo soli OZO S&C. Edgars uzskata, ka mūsu treniņos nav vidusceļa, tas tev patiks vai nebūs domāts tev. Ja tev patiks, tu gribēsi vairāk – vairāk un ātrāk izdarīt, taču, lai to sasniegtu, agri vai vēlu ir jāsāk domāt arī par veselīgu uzturu. Nemaz neesot tik grūti nomest pirmos 10kg,  īstā cīņa sākas tikai pēc tam, kad vairs tik viegli tie nepazūd. Treniņi mainīja Edgara prioritātes – no tā, cik labi varētu izskatīties, uz to, cik daudz un ko spēj paveikt – performance based training. Edgars, trenējoties OZO ir zaudēja 8kg. Lasīt vairāk

Linda

WhatsApp Image 2017-09-18 at 19.31.01Kādreiz Linda komentārus, ka esot “modeles” tievumā, uztvēra kā komplimentu. Arī pirms OZO apmeklēja sporta zāli, parasti dažādas grupu nodarbības, jo nezināja, ko iesākt svaru zālē, taču tieši svaru cilāšana bija tas, kas vajadzīgs, lai redzētu izmaiņas savā ķermenī. Linda uzskata, ka priekšstats, ka svarcelšanas treniņi padara sievietes vīrišķīgas, ir maldīgs, gluži pretēji – beidzot viņa tikusi pie sievišķīgām formām, veselīgas muskuļu masas un ne tikai – uzlabojusies veselība, miega kvalitāte, kā arī iegūti jauni draugi un vislabākais – nekad nav jālauza galva par to, ko un kā darīt, jo par to visu padomājot treneri.